Kurumsal

Ana Sayfa Kurumsal

Hakkımızda

2003 Yılında faliyetlerine başlayan Alonet, bilişim hizmetlerini müşterilerinde üst seviyede memnuniyet yaratacak ürünlerin çözüm ortağı olarak geleceği yaratmanı" heyecanıyla devam ettirmektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik.

Gerek dünyada gerekse Türkiye'de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken memnuniyet odağımız diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için "çözümler üretmeyi" önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için sertifikalı uzmanlar ile çalışanlarımızı sürekli bir eğitime tabi tutarak olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız. Belirtiğimiz gibi amacımız, bildik kalıpların da ötesine geçerek sektörümüze ilişkin dünyadaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmek ve bu bilgimizi müşterilerimizle paylaşmaktır.

Misyonumuz

Standartların Dışına Çıkmak
Alonet çalışanları olarak amacımız, bilişim sektöründe yenilikleri en yakından takip eden ve bunu en hızlı ve pratik şekilde "müşterilerine" sunan öncü bir firma yaratmak.

Vizyonumuz

Çözüm Üretmek
İş dünyasının rekabet yoğun ortamında "müşterilerimize" hızlı ve pratik çözümler üretmenin yanı sıra ürettiğimiz çözümlerin sağlıklı yürümesine destek olmaktır.