İşi uzmanına bırakın reklamlarınızdan en yüksek verimi alın,  maliyetlerinizi azaltın...

İşinizle ilgili en doğru kelimeleri seçerek Google AdWords'e reklam verdiğinizde,  o kelimeleri Google'de arayanlar önce sizin şirketinizi bulur. Böylece yeni müşteriler kazanır, kazancınızı artırırsınız.

Sadece reklamınız tıklanırsa ödeme yaparsınız, günlük ayıracağınız bütçeyi de siz belirlersiniz.

Facebook ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Reklamlarınızın hedef kitlesini ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Sadece reklamınız tıklanırsa ödeme yaparsınız, günlük ayıracağınız bütçeyi de siz belirlersiniz.

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.

Alonet olarak tasarım ve yazılım ekibimiz web sitenizi hazırlamadan önce markanız hakkında araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektörü inceler. Yeni bir tablet ve mobil uyumlu web dizayn ile firmanızı güçlendirir.

Size doğru bir şekilde ulaşabilmek için lütfen eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda dönüş yapacaktır.

Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:22 Kat:1
Şirinevler - Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon
0212 551 90 00

E-Posta
alonet@alonet.com.tr